סיפורי הצלחה

עברו עם העכבר מעל התמונה כדי לראות את תמונת הלפני.

געו בתמונה כדי לראות את תמונת הלפני.

לגינזבורג מדיקל ניסיון עשיר בתחום השתלת השיער בארץ. דבר זה בא לידי ביטוי היטב בתמונות, בשביעות הרצון של לקוחותינו ובהמלצותיהם החמות.

שביעות הרצון של מטופלינו הושגה בעמל רב. לצורך כך גייסנו צוות מקצועי מתחום הרפואה, למדנו, השתפרנו והקמנו מרפאה למופת אשר מקפידה על כל דרישות משרד הבריאות ושמה לעצמה כדגש להביא את המצוינות צעד אחד קדימה.

השתלת שיער לגברים

השתלת שיער לנשים

הסתרת צלקות

השתלת גבות

הכל מתחיל בפגישת ייעוץ

חולם להחזיר את מראה השיער השופע? סובלת מגבות דלילות ורוצה להוסיף להן נפח? פתרונות של השתלת שיער יכולים להביא לכם את התוצאות הרצויות.

הבסיס לתוצאות הטובות הוא ההתאמה האישית של פתרון לכל מטופל. מסיבה זו הכול מתחיל בפגישת ייעוץ. כאשר מטופל מתעניין בטיפול של השתלת שיער אנו קודם כל מזמינים אותו לקליניקה לצורך פגישת ייעוץ.

מטרות הפגישה

  • אבחון מקדים – במהלך פגישת הייעוץ הרופא המטפל בוחן את אפשרויות הטיפול בהתאם למצב השיער. בהתאם לאבחון המקדים ולסוג השתלת השיער שבה המטופל מעוניין, הרופא יכול להמליץ על סוג הטיפול המתאים.
  • תיאום ציפיות – חלק בלתי נפרד מהתהליך הוא תיאום הציפיות. על המטופל לדעת מהן התוצאות הצפויות ומהם סיכויי ההצלחה של הטיפול. חלק מהמטרה של פגישת הייעוץ היא גם לוודא שאכן המקרה של המטופל הוא מקרה שבו ישנם סיכויי הצלחה סבירים.
  • הסברים מפורטים על התהליך – השתלת שיער היא הליך רפואי. בטרם ביצוע השתלת שיער חשוב שהמטופל ידע מה הן אפשרויות הטיפול וכיצד מתבצע התהליך עצמו. מה עושים לפני ומה עושים אחרי, חשוב מאוד שהמטופל יהיה מודע לכל התהליך, כל הדרישות וכל ההגבלות שאחרי.
  • מענה על שאלות – לקראת הליך של השתלת שיער למטופל/ת בוודאי ישנן שאלות רבות ואפילו חששות. נכון שישנו מידע רב באינטרנט, אך במקרים רבים המידע אינו מדויק מספיק ובטח שלא לוקח בחשבון את נסיבות המקרה שלכם. לכן חשוב מאוד לערוך פגישה מקדימה בה ניתן לשאול את הרופא המטפל את כל השאלות. זהו שלב חשוב מאוד על מנת להסיר את כל אי הבהירות וכל החששות. אנו גם מציעים שתנצלו את השלב הזה על מנת להרגיש האם אתם סומכים על הרופא.

פגישת הייעוץ היא חשובה מאוד וזהו אחד היתרונות של השתלת שיער בישראל. כך תוכלו לפגוש את הרופא המטפל, להתרשם ממנו ולשאול את כל השאלות. בזמנכם הפנוי, בלי לחץ, ולאחר שבדקתם את כל האפשרויות תוכלו לקבל את ההחלטה שלכם.

חשיבות הניסיון

Practice makes perfect, האימון והניסיון משפרים את התוצאות.

זה נכון לגבי כל דבר, ובטח שזה נכון וחשוב כאשר מדובר בהליכים רפואיים עדינים ומורכבים כמו השתלת שיער. אחת הסיבות המרכזיות להצלחת הטיפולים ושביעות הרצון הגבוהה של הנשים והגברים אשר נעזרים בשירותינו היא הניסיון הרב שיש לנו. המרפאה מנוהלת ומפוקחת על ידי דוקטור אלכס גינזבורג אשר מתעסק בהשתלות שיער כבר שלושה עשורים! שלושים שנות ניסיון הופכות אותו למומחה בעל שום עולמי בתחום השתלת השיער. דוקטור אלכס גינזבורג ביצע לא עשרות וגם לא מאות, אלא אלפי טיפולי השתלת שיער מוצלחים. הניסיון הרב מאפשר לו לבצע אותם בצורה הטובה ביותר ואין זה מפתיע שהמטופלים מרוצים.

מגוון טיפולים

אצלנו במרפאה תוכלו ליהנות ממגוון טיפולי השתלת שיער מוצלחים לנשים ולגברים. בעבר עיקר העניין היה בהשתלת שיער קרקפת, אך כיום ישנו גם עניין גדול בטיפולי השתלת זקן והשתלת גבות. אצלנו במרפאה תוכלו לקבל את כל הטיפולים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר ובפיקוח משרד הבריאות.