השתלת גבות

באופן מסורתי, הטיפול בגבות דקיקות או דלילות מדיי הייתה להסתמך על מוצרי איפור או על "איפור קבוע" שידמו מראה של שיערות. עם זאת, נשים (וגם גברים) מביעים עניין הולך וגובר בפתרונות טובים, טבעיים וקבועים יותר: השתלת גבות.

 

השתלת גבות מבוצעת על ידי מנתח קוסמטי/פלסטי או על ידי רופא עור, היות ומדובר בהליך כירורגי כמו כל השתלת שיער במקום אחר בגוף (דומה מאוד להשתלת זקן ושפם למעשה).
בהליך יושתל שיער מהגוף שלכם.

 

ההליך אולי נראה סטנדרטי אך ישנם היבטים רבים שיש לקחת בחשבון.

תוכן עניינים

מהי השתלת גבות

השתלת גבות היא הליך קוסמטי מיקרו-כירורגי בו מועברים שתלי שיער לאזור הגבה שלך. בסופו של תהליך המטרה היא לשוות לגבה מראה עשיר ומלא באמצעות שערות חדשות שיצמחו מהשתלים.

התהליך

תהליך ההשתלה דומה להשתלת שיער מסורתית. השיער המושתל נלקח בד"כ משערות הממוקמות מעל האוזניים. המנתח לא מעביר רק את השערות הבודדות אלא את זקיקי השיער, דבר שמבטיח ששיערות חדשות יוכלו לצמוח בגבות לאחר שהראשונות נשרו.

לאחר ביצוע הרדמה כללית, המנתח יבצע חתכים זעירים בגבה וכן יחלץ את הזקיקים מהאיזור התורם וישתיל אותם בתוך החתכים. 

התהליך כולו ייארך כשעתיים עד שלוש.

יתרונות וחסרונות

התומכים מציינים כי לאחר ההשתלה, הגבות נראות טבעיות משום שהשיערות החדשות הן של המושתל. התהליך אף חוסך את הצורך באיפור הגבות.

אף על פי כן, חשוב להכיר את החסרונות של ההליך:
ראשית, מדובר בהליך יקר למדיי (תוכלו לקרוא בהרחבה במאמר השתלת שיער – מחירים). בנוסף, יכול לחלוף מעט זמן עד להבשלת הזקיקים החדשים כך שתראו את התוצאות המלאות. זאת ועוד, טיפולים במרפאה שאינה מקצועית יכולים לגרום לנזק בלתי הפיך: הן אסטתי והן בריאותי ממש, לכן אם אתם מחפשים פתרון זול – השתלת שיער היא כנראה לא בשבילכם.

מעוניינים בהשתלת שיער בגבה? רוצים לדעת כמה היא תעלה?

השאירו פרטים או חייגו אלינו ונחזור אליכם לייעוץ alexgin2000@gmail.com

 לפני ואחרי השתלת גבות

לפני
אחרי

שיער גבות דליל

אנשים רבים סובלים מגבות שאינן מלאות ואחידות מסיבות שונות, בין אם מדובר בדלילות או באיזורים קירחים ממש, הפתרון האידיאלי הוא השתלת שיער. כאן, אנחנו נכנסים לתמונה עם אפשרות לבצע השתלת גבות במקומות בהם חסר שיער כדי להעניק להן מראה אחיד, מלא ומושלם.

צוות המרפאה הוא בעל ניסיון עשיר בהשתלות שיער למיניהן ויידע לתת את המענה הטוב ביותר לגבות שלכם.

מחירי השתלת השיער בגבות משתנים ותלויים במגוון פרמטרים כמו כמות השיער, מקצועיות הצוות ומורכבות הפרוצדורה.

השתלת גבות בשיטת FUE

עד לפני מספר שנים לא היה נהוג לבצע השתלת שיער באיזור הגבה היות והדבר היה משאיר צלקת בולטת ומכוערת מאחור. כיום, ניתן לבצע את ההשתלה בשיטת ה-FUE, בדרך דומה לזו בה מבצעים השתלות שיער מתקדמות בקרקפת. ההשתלה מבוצעת תחת הרדמה מקומית ובמהלכה אין כאבים והיא לא משאירה צלקות.

שיטת FUE הינה השיטה המתקדמת ביותר להשתלות שיער כיום. מדובר בטכניקה חדשנית שהתפתחה ממש בעשור האחרון והיחידה שמתאימה לאיזורים עם שיער קצר ולמי שנוהגים ללכת עם שיער קצוץ.

ד"ר גינזבורג הוא מחלוצי השיטה ומהראשונים בעולם שביצעו השתלת שיער בשיטת FUE.

צלקת בגבה

הגבה ממוקמת בקדמת הפנים שלנו וצלקת בה בולטת מאוד ומהווה מפגע אסטתי. הדרך הטובה ביותר להעלמת צלקות בגבה הינה באמצעות השתלת שיער על גבי הצלקת באופן כזה שהוא מסתיר אותה לחלוטין. לצורך כך נדרשת מיומנות כירורגית ייחודית ומדויקת.

החלמה מהשתלת גבות

תקופת ההחלמה מהשתלת שיער בגבות מהירה יחסית. לאחר מספר שבועות תתחילו לראות את השערות המושתלות נושרות (זה נורמאלי לחלוטין), השערות החדשות צפויות להתחיל לצמוח במהלך החודשים הקרובים. בנוסף, ייתכן שתצטרכו להימנע מפעילות גופנית נמרצת עד 3 שבועות לאחר הניתוח. 

שאלות ותשובות בנושא השתלת גבות

השתלת גבות הינה הליך כירורגי מורכב, הדורש ידע מקצועי. תוצאות ההשתלה יהיו אחד הסממנים הבולטים על פניכם, וכל טעות עשוי להיות מחיר יקר במיוחד (לעתים הטעויות אף יהיו בלתי הפיכות). לכן,  חשוב לוודא כי המנתח שמבצע את ההשתלה יהיה בעל ניסיון וותק בהשתלות שיער – רופא עור או פלסטיקאי. 

חשוב לוודא שמבצעים את ההשתלה במקום מקצועי. בגינזבורג מדיקל, את ההשתלה מבצע ד"ר גינזבורג יחד עם צוות של כ- 6 טכנאיות שיער מיומנות וותיקות. כל עוד המטופל נוהג על פי הוראות הרופא, ההשתלה מצליחה בהמשך לתיאום ציפיות הנעשה בשלב הייעוץ, ולא ניתן כלל לדעת כי המטופל עבר השתלת שיער.

השתלת השיער נערכת תחת הרדמה מקומית הנעשית באמצעות זריקות אלחוש באזור התורם ממנו נלקח השיער ובאזור המושתל, ולכן המטופל לא מרגיש כל כאב ויכול לצפות בסרט, לשמוע מוזיקה ולנוח.

רופא עור הוא הסמכות המקצועית ביותר בנושא השתלות שיער וגבות בפרט. כשמדובר בנושא כל כך רגיש וכשלתוצאות יש משמעות כל כך מהותית, אסור להתפשר על פחות מהטוב ביותר. לכן, חשוב שתבצעו את השתלת הגבות אצל רופא עור מקצועי בעל ניסיון מוכח בהשתלות.