השתלת זקן

הטרנד שנשאר איתנו

השתלת זקן הפכה לטרנד החם ביותר בעולם השתלות השיער. מגיעים אלינו הרבה בחורים צעירים ומבוגרים כאחד הסובלים מחוסר צמיחת שיער בפנים ומזקן דליל, היות ורובם של הגברים חפצים במראה הגברי והמחוספס שמעניק הזקן.

מאז ימי הרצל, חוזה המדינה, לשיער הזקן בפנים הייתה משמעות חשובה מאד וגברים רבים חילוניים ודתיים גידלו שיער בזקן שהעיד על סטאטוס גבוה בחברה. עם השנים, הזקן הפך יותר ויותר מאפיין של הגברים הדתיים ופחות חילוניים גידלו שיער בזקן. הזמן עבר שוב, ואיתו בא השינוי האופנתי העכשווי וגברים רבים חילוניים ודתיים מעדיפים את המראה של הגבר המזוקן, בין אם זה זקן קצר (של עד 1 ס"מ), ובין אם זה "זקן הרצל" ארוך, זאת על מנת לקבל את המראה הגברי, המסוקס והאופנתי. 

השתלת זקן בישראל

הגבר הישראלי ידוע כמטופח במיוחד, והחברה מצפה ממנו לעמוד בסטנדרטים מאוד קפדניים על מנת שלא ייתפס כמוזנח. יחד עם זאת, גברים רבים נבוכים מהפנייה לביצוע השתלות למיניהן, וחוששים לזכות לכינויי גנאי. חשוב להבין שהחשש לא מוצדק, כמות הגברים בישראל הפונים לטיפולים קוסמטיים למיניהם היא עצומה. הטיפולים כוללים בין השאר: טיפול ומניעה של התקרחותמניעת נשירה וטיפולים רבים נוספים בהתאם לצרכים של הפציינט. כולם נעשים על ידי צוות רפואי מקצועי, מוסמך ומנוסה, במרכז הארץ.

שיער זקן דליל?

עבור גברים רבים גידול זקן מלא ואחיד כלל לא פשוט, מאחר והם סובלים מזקן דליל או מחוסר צמיחה של שיער באזורים מסוימים בפנים. כאן, אנחנו נכנסים לתמונה עם אפשרות לבצע השתלת זקן במקומות בו חסר שיער בפנים, כדי להעניק לזקן מראה אחיד, גברי ומלא יותר.

צוות המרפאה הוא בעל ניסיון עשיר בהשתלות שיער לגברים ויידע לתת לכם את המענה הטוב ביותר להשתלת שיער בזקן.

מחירי השתלות השיער בזקן משתנים בין המקומות השונים בגוף ותלויים במגוון פרמטרים נוספים כמו כמות השיער, המקצועיות של הצוות, שיטת ההשתלה ועוד.

מהי השתלת זקן בשיטת FUE

עד לפני מספר שנים לא היה נהוג לבצע השתלת זקן היות והיתה נשארת צלקת מאחור, כיום מבצעים את השתלת השיער בזקן בד"כ בשיטת ה-  FUE , באותה דרך בה מבצעים את השתלת השיער בקרקפת:-השתלים נלקחים אחד אחד מהקרקפת האחורית (מ"האזור התורם") מבלי להשאיר כל צלקת מאחור-השתלים מושתלים באזורים החסרים בזקןיש לציין שהשתלת זקן מבוצעת בהרדמה מקומית, בכל מהלך ההשתלה אין כאבים, וכאמור, לא משאירה צלקות. כמו כן, ההחלמה הנה מהירה מאחר ואין חיתוך בסכין ואין תפרים.

החלמה מהשתלת הזקן

ההחלמה לאחר השתלת זקן מהירה מאוד וכעבור מספר חודשים ניתן לראות את הניצנים שלה. לאחר ההשתלה נוצרים בפנים פצעים, שהופכים לגלדים ונושרים לאחר כשבוע. 

תוצאות ההשתלה

השיער המושתל מתחיל לצמוח לאחר כ- 3 חודשים, מאד בהדרגה ולאחר 6 חודשים צומחים כבר כ- 50% מהשתלים. לאחר שנה התוצאה הינה סופית, הזקן מלא ואחיד. כמו כן, השיער המושתל בזקן נראה טבעי לחלוטין ומשתלב היטב בשיער הזקן הקיים. השתלות שיער.

שאלות ותשובות על השתלת זקן

השתלת זקן הינה הליך כירורגי מורכב, הדורש ידע מקצועי. תוצאות ההשתלה יהיו אחד הסממנים הבולטים על פניכם, וכל טעות עשוי להיות מחיר יקר במיוחד (לעתים הטעויות אף יהיו בלתי הפיכות). לכן,  חשוב לוודא שאתם מבצעים המנתח שמבצע את ההשתלה יהיה בעל ניסיון וותק בהשתלות שיער – רופא עור או פלסטיקאי. 

חשוב לוודא שמבצעים את ההשתלה במקום מקצועי. בגינזבורג מדיקל, את ההשתלה מבצע ד"ר גינזבורג יחד עם צוות של כ- 6 טכנאיות שיער מיומנות וותיקות. כל עוד המטופל נוהג על פי הוראות הרופא, ההשתלה מצליחה בהמשך לתיאום ציפיות הנעשה בשלב הייעוץ, ולא ניתן כלל לדעת כי המטופל עבר השתלת שיער.

השתלת הזקן נערכת תחת הרדמה מקומית הנעשית באמצעות זריקות אלחוש באזור התורם ממנו נלקח השיער ובאזור המושתל, ולכן המטופל לא מרגיש כל כאב ויכול לצפות בסרט, לשמוע מוזיקה ולנוח.

רופא עור הוא הסמכות המקצועית ביותר בנושא השתלות שיער וזקן. כשמדובר בנושא כל כך רגיש וכשלתוצאות יש משמעות כל כך מהותית, אסור להתפשר על פחות מהטוב ביותר. לכן, חשוב שתבצעו את השתלת הזקן אצל רופא עור מקצועי בעל ניסיון מוכח בהשתלות.

אחרי השתלת שיער זקן במרפאה

סיפורי הצלחה: השתלת זקן

עברו עם העכבר מעל התמונה כדי לראות את תמונת הלפני.

געו בתמונה כדי לראות את תמונת הלפני.