השתלת שיער בצלקת

צלקות הן חלק מחיי האדם. הן נוצרות כתוצאה מסיבוך של תהליך ריפוי פצע (כמו לאחר חתך או כוויה), עלולות להופיע גם לאחר מחלות עור שונות או פרוצדורות רפואיות כמו ניתוחים שונים.

סוגי הצלקות השכיחים ביותר הם: צלקת היפרטרופית (מוגבהת), קלואיד (ללא שוליים ברורים) וצלקת שקועה (אטרופית).
ראשית – חשוב מאוד להבין שלא ניתן "להעלים" צלקת אלא רק לטשטשה או להשטיחה ולכן התוצאה במקרים רבים אינה משביעת רצון מבחינת המטופל/ת.

באיזורים עשירי שיער, כמו קרקפת או זקן – צלקות נוטות לבלוט יותר בגלל הניגודיות שנוצרת בינה לבין השיער. ישנן אופציות טיפוליות רבות לטשטוש צלקות אך כאשר הצלקת ממוקמת באיזור עשיר בשיער כמו בקרקפת, זקן או בגבה – דרך הטיפול הטובה ביותר היא השתלת שיער.
שיטת (FUE (Follicular Unit Extraction היא השיטה המתקדמת ביותר כיום להשתלת שיער ומתבצעת אך ורק ע"י רופא מוסמך שעבר הכשרה מתאימה.

בתהליך זה זקיקים מהחלק האחורי ומצדדי הקרקפת מחולצים אחד אחד ומושתלים באזור הצלקת כך שלא יהיה ניתן לזהותה בתום התהליך.
ניתן לבצע השתלת שיער על פני צלקות באזור הקרקפת, זקן וגם בגבות.

תהליך זה אינו ארוך במיוחד ונמשך בממוצע 3-4 שעות תחת הרדמה מקומית וללא כאבים.
בתום התהליך המטופל משוחרר לביתו ונמצא במעקב הרופא המטפל.

לצוות של גינזבורג מדיקל, בהנהלת ד"ר אלכס גינזבורג וד"ר עופר מור, ניסיון רב בהשתלות שיער ובהתמודדות עם צלקות. למעלה מ-30 שנה שד"ר אלכס גינזבורג מספק לאלפי מטופלות ומטופלים מענה בכל הנוגע להשתלת שיער – ובהם מאות מטופלים שהתמודדו עם צלקת.

השתלת שיער בצלקות היא שונה במידה מסוימת מהשתלת שיער רגילה מאחר והיא מורכבת יותר ומאופיינת בפרטים שונים מהשתלה רגילה, ולכן כאשר בוחרים בדרך הטיפול הזו יש גם לבחור בצוות רפואי מיומן מאוד ובעל ניסיון ואמינות.
המחיר של השתלת שיער בצלקות כמובן משתנה בין צלקות בגדלים שונים בהתאם למגוון פרמטרים, וביניהם כמות השיער והניסיון של הצוות הכירורגי.
ד"ר אלכס גינזבורג וד"ר עופר מור הינם רופאי עור מומחים, דרמטולוגים, המבצעים כל טיפול בהתאם לתקנים המחמירים ביותר.

סיפורי הצלחה: הסתרת צלקות

לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי