• השתלת שיער ללא צלקות - ד"ר גינזבורג

בחירת הרופא לטיפולי השתלת שיער

 

מהם יתרונותיו של רופא אחד מול השני בטיפול השתלת שיער?

 
  • הכשרה וניסיון הם שיקולים חשובים ביותר בבחירת הרופא המטפל. ד"ר אלכס גינזבורג
    הינו בעל שם עולמי, חלוץ בתחום השתלות שיער בישראל ובעל נסיון רב אשר ביצע למעלה מ-5000 
    השתלות שיע מוצלחות. משנת 1991, עת שסיים התמחותו בתחום השתלת שיער כירורגית.
  • ד"ר אלכס גיזבורג - השתלת שיער - Hairtransplant clinic"השתלת שיער מוצלחת" - הכוונה להשתלה בה השיער נקלט והמשיך לצמוח במשך כל חייו של המטופל. ד"ר גינזבורג מדגיש ואומר כי השתלה "טובה" לא מזהים היות ונראית טבעית לגמרי.

  • הפן האומנותי וטבעו הפרפקציוניסט של הרופא הינו מרכיב מאוד חשוב בתהליך השתלת השיער. כאמן קלאסי, הוא פועל על מנת להגיע לתוצאות מעולות; יצירת גוונים וצבעים מדויקים לערבוב השיער הקיים עם השיער המושתל. כל שערה המושתלת על ידו נבדקת באדיקות על מנת ליצור קונספציה של שלמות,יצירת הופעה טבעית במרוצת הזמן.
  • עתיד השיער המושתל - ד"ר גינזבורג דואג לא רק למראה השיער היום אלא גם למראה ופרופיל כל הראש בשנים הבאות לאחר ההשתלה.
לאורך השנים הגיעו אל ד"ר גינזבורג שחקנים ואנשי ציבור רבים הסובלים מבעיות התקרחות, כשהשיער הינו מרכיב חשוב בקריירה שלהם. ד"ר גינזבורג חולל שינוים מדהימים במראה שיערם ובמראה שיער של עוד אלפי נשים וגברים ששאפו להראות ולהרגיש טוב יותר בהופעתם.
 

הייעוץ ותהליך השתלת שיער בקליניקה של ד"ר אלכס גינזבורג

 

בפגישת הייעוץ מוסברים למטופל בדייקנות כל שלבי ההשתלה תוך מתן מענה לשאלותיו. כמו כן, ד"ר גינזבורג יערוך עמו תיאום ציפיות ויסביר בכנות האם יוכל למלא אחריהם. לאחר בדיקת גיל המטופל, סוג שיערו, אופן ההתקרחות, איכות השיער וסגנן החיים של המטופל. ד"ר גינזבורג יספק למטופל הסבר מפורט לטיפול בהתקרחות וכיצד יראה שיערו עם תום הטיפול, בהמהלך החודשים הקרובים.

 
לפני תחילת הטיפול, המטופל יקבל שוב הסבר על התהליך גם בעל פה וגם בכתב. המטופל יקבל תרופות קלות להרגעה לפי הצורך, ילבש את החלוק ויעלה על הכיסא הכירורגי. אחוז גדול של המטופלים לא הרגישו כלל בכאב במשך ההתערבות הכירורגית. לאחר הרדמה מקומית מוציאים באופן כירורגי את היחידות הפוליקולריות מהאיזור התורם
ומשתילים אותן במקום הנבחר. ההשתלה אורכת בדרך כלל כ-4-5 שעות, תלוי במקרה. לאחר זמן קצר של מנוחה המטופל ישוב לביתו. ברוב המקרים ניתן לחזור לעבודה ביום שלמחרת ההשתלה.
 

ההחלמה והשגת התוצאות המירביות בטיפול השתלת שיער

 
חזרה לפעילות גופנית תתאפשר רק כעשרה ימים לאחר מכן. במידה וההשתלה מתבצעת בחלקה הקדמי של הקרקפת,
ד"ר גינזבורג מצמיד למטופל פלסטר מיוחד בחלק העליון של המצח כדי למנוע נפיחות. את הפלסטר יש להשאיר על המצח במשך 4 ימים וכדי להסתירו ניתן לחבוש כובע למשך אותם הימים.

טיפול נוסף ניתן לבצע לפי רצון המטופל ובהתאם למקרה, אנו נמליץ על ההליך הטוס ביותר מבחינה רפואית בדרך להשגת המטרה. ברוב המקרים, חברים וקרובים של המטופל אינם מבחינים בהשתלת השיער. הסיפוק הגדול ביותר הוא כאשר המטופל מגיע לביקורת אצל ד"ר גינזבורג לאחר שנה ורואה את התמונה "לפני" ואפילו הוא בעצמו מתקשה להאמין שהיה קירח כל כך לפני ההשתלה.
 
"המראה הוא לא הכל", ולמרות זאת ע"י התערבות כירורגית פשוטה ולא כואבת אפשר לשפר את המראה וליצור הרגשה טובה של קבלה והערכה עצמית, אז למה לא?
 
החברה הבינלאומית של השתלות שיער מאז 1991 השקיע ד"ר אלכס גינזבורג את מלוא מרצו, ניסיונו ומיומנותו על מנת לעזור לרבים הסובלים מבעיות התקרחות לשפר את חזותם והרגשתם. ד"ר אלכס גינזבורג מבצע השתלות גם במקומות שונים בעולם, מוזמן להרצות בכל הכנסים הקשורים לשיער והחל משנת 2009 נבחר כחבר דירקטוריון של החברה הבינלאומית של השתלות שיער www.ISHRS.org.
 

לכתבות נוספות שעשויות לעניין אותך:

 
לייעוץ חינם חייג עכשיו: 1-700-700-210 או מלא פרטים ונחזור אליכם:
חזרה לעמוד קודם
לייעוץ חינם
חייג עכשיו: 1-700-700-210
או מלא את הטופס
שלח בקשה

השתלת שיער לפני ואחרי