• השתלת שיער ללא צלקות - ד"ר גינזבורג

הפתרון לשיער זקן דליל: השתלת זקן

 

השתלת זקן - הטרנד שנשאר איתנו

השתלת זקן הפכה לטרנד עכשווי, שכן מגיעים אלינו הרבה בחורים צעירים ומבוגרים כאחד שסובלים מחוסר צמיחת שיער בפנים ומזקן דליל על מנת לבצע השתלות שיער בזקן, היות ורובם של הגברים חפצים במראה הגברי שמעניק הזקן.
 

מאז ימי הרצל, חוזה המדינה, לשיער הזקן בפנים הייתה משמעות חשובה מאד וגברים רבים חילוניים ודתיים גידלו שיער בזקן שהעיד על סטאטוס גבוה בחברה. עם השנים, הזקן הפך יותר ויותר מאפיין של הגברים הדתיים ופחות חילוניים גידלו שיער בזקן. הזמן עבר שוב, ואיתו בא השינוי האופנתי העכשווי וגברים רבים חילוניים ודתיים מעדיפים את המראה של הגבר המזוקן, בין אם זה זקן קצר (של עד 1 ס"מ), ובין אם זה "זקן הרצל" ארוך, זאת על מנת לקבל את המראה הגברי, המסוקס והאופנתי.


שיער זקן דליל?

עבור גברים רבים גידול זקן מלא ואחיד כלל לא פשוט מאחר והם סובלים מזקן דליל או מחוסר צמיחה של שיער הפנים באזורים מסוימים. כאן, אנחנו נכנסים לתמונה עם האפשרות לבצע השתלת זקן במקומות החסרים בפנים, כדי להעניק לזקן מראה אחיד, גברי ומלא יותר.
 

מהי השתלת זקן בשיטת F.U.E

עד לפני מספר שנים לא היה נהוג לבצע השתלת זקן היות והיתה נשארת צלקת מאחור, אך כיום מבצעים את השתלת השיער בזקן בד"כ בשיטת השתלת שיער FUE , באותה דרך בה מבצעים את השתלת השיער בקרקפת:

  • השתלים נלקחים אחד - אחד מהקרקפת האחורית (מ"האזור התורם") מבלי להשאיר כל צלקת מאחור.
  • השתלים מושתלים באזורים החסרים בזקן.

יש לציין שהשתלת זקן מבוצעת בהרדמה מקומית, בכל מהלך ההשתלה אין כאבים, וכאמור, לא משאירה צלקות. כמו כן, ההחלמה הנה מהירה מאחר ואין חיתוך בסכין ואין תפרים.


החלמה ותוצאות השתלת שיער בזקן

ההחלמה לאחר השתלת זקן מהירה מאוד וכעבור כמה חודשים ניתן לראות את הניצנים שלה. לאחר ההשתלה נוצרים בפנים פצעים שהופכים לגלדים ונופלים לאחר כשבוע. השיער המושתל מתחיל לצמוח לאחר כ- 3 חודשים (מאד בהדרגה), ולאחר 6 חודשים צומחים כבר כ- 50% מהשתלים. לאחר שנה התוצאה הינה סופית, הזקן מלא ואחיד. כמו כן, השיער המושתל בזקן נראה טבעי לחלוטין ומשתלב היטב בשיער הזקן הקיים.


תמונות השתלת זקן (לפני ואחרי):

 

צד שמאל

 
לפני ואחרי השתלת זקן באזור זקן דליל - צד שמאל
 
צד ימין
 
השתלת זקן באזור זקן דליל - צד ימין

 

 

לנושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

לייעוץ חינם חייג עכשיו: 1-700-700-210 או מלא פרטים ונחזור אליכם:
חזרה לעמוד קודם