• השתלת שיער ללא צלקות - ד"ר גינזבורג

סוגי תוספות שיער

בניגוד לשנים עברו, הגבר של היום מוגדר כ- "מטרוסקסואל", יותר ויותר גברים נעשים מודעים לחשיבות המראה החיצוני והרושם הראשוני המתקבל על ידי התבוננות כללית. תסרוקת אופנתית, לבוש מהודר ומראה כללי ייחודי ואלגנטי הינם בין הפרטים המהותיים ביותר בביצירת רושם על המתבונן והסביבה החברתית והעסקית. למרבה הצער, ישנם לא מעט גברים הסובלים מבעיה של התקרחות והידללות השיער, בגילאים מוקדמים ומאוחרים כאחד.

 

על מנת להתמודד עם נשירת השיער והידללותו הומצאו לא מעט שיטות המאפשרות להחזיר את המראה מלא החיים, הצעיר והרענן אל הפנים באמצעות שיטות מיוחדות להוספת השיער, כגון: פיאות, השתלת שיער, הדמיית שיער (מיקרופיגמנטציה), תוספות שיער ועוד. כמובן, שלא כל השיטות מתאימות לכולם ולכן כדאי להתאים את השיטה לחומרת הנשירה ולאופיה. כמו כן, לכל שיטה יש במה שיטות, כך למשל:

 

בשיטת השתלת שיער 

 

טיפול השתלות שיער מבוצע ע"י רופא עור מוסמך ומקצועי, כשאר מוצאים זקיקי שיער מאזור תורם ומושתלים באזור המקריח. קיימות מספר שיטות להשתלת שיער, כאשר המרכזיות בהן הינן:

 • השתלת שיער בשיטת F.U.E: שיטה זו היא הינה החדישה, המהירה והטובה ביותר להשתלת שיער. מטופל מגלח את ראשו באזור התורם לאורך של 1 ס"מ וכמובן שההשתלה נעשית בהרדמה מקומית. באמצעות דקירות קטנות ע"י מחט דקה ועדינה מאד (כדי למנוע כאב) מוציאים את השתלים בקבוצות שבין זקיק אחד לארבע.

  השיטה אינה משאירה צלקות והתוצאות מדהימות! בתוך 4-5 ימי החלמה לא נותר כל סימן.
   
 • השתלת שיער בשיטת F.U.T: שיטה זו מהווה גלגול אחד לפני ה- FUE, כאשר ההבדל היחיד ביניהן מתבטא בכך שבשיטת ה- FUT נעשית הסרה של רצועת עור שלמה, אך לעיתים שיטה זו משאירה צלקות נראות.

​תמונות השתלת שיער בשיטת FUE

מידע נוסף אודות השתלת שיער FUE

 

בשיטת תוספות לשיער

 

תוכלו למצוא 4 שיטות עקריות:

 

 • שזירת שיער - שזירת השיער הינה שיטה ישנה יחסית באמצעותה ניתן לשזור את שיער הראש הטבעי בתוספות. השיטה מתאימה בעיקרה לבעלי שיער ארוך המקריחים באזורים מסוימים של הראש. מדובר בשיטה פשוטה יחסית לביצוע וכזו שאינה פוגעת כלל בקרקפת או בעור אולם מאידך היא אינה יעילה למשך זמן רב ולחאר כמה שבועות יש להחליפה ולבצעה מחדש.
   
 • שיער בהדבקה - הדבקת שיער הינה תחום נרחב וענף הכולל בתוכו המון שיטות שונות ומגוונות. המשותף לכולן הוא כי בכל השיטות ישנו אלמנט של הדבקת השיער לשיער הקיים או לקרקפת באמצעים שונים. אחת השיטות היותר מקובלות להדבקת השיער הינה באמצעות סיליקון המגיע בצורת פס. ישנן שיטות שאף עושות שימוש בדבק מהיר על מנת להצמיד את השיער לקרקפת – שיטה העלולה להיות מסוכנת מאד לשיער הראש. ישנה אף סכנה משמעותית של פגיעה בריאותית בשל שימוש בדבקים שאינם עומדים בתקנים.
   
 • הלחמת שיער - באמצעות קרטין, חומר טבעי ויקר המדמה את מבנה השיער ניתן ליצור מראה מושלם של שיער אמיתי המוצמד באמצעות הלחמה. תודות לשימוש בקרטין ניתן להגיע לרמה גבוהה ביותר ולבחור בשיטת ההלחמה האישית המועדפת: יכולה זו להיות שיטת הלחמה קרה או חמה. בשל חוזקו המשמעותי של הקרטין ניתן להשתמש בשיער באופן חופשי ומבלי להיות מוגבלים בשל החשש לנשירת השיער או התפרקות ההלחמה. יתרונות נוספים של הקרטין כוללים את היותו קבוע כך שאין הכרח לרכוש תוספות שיער חדשות או להחליף את הקיימות.
   
 • הדמיית שיער לגברים - הדמיית שיער הינה בין השיטות המתקדמות ביותר שקיימות כיום לתוספות שיער עבור גברים. מדובר בזקיקי שערות המעניקים מראה צעיר ומדליק של שיער קצוץ והופכים כל גבר בעל נטייה להקרחה לצעיר שוב.
 
לייעוץ חינם חייג עכשיו: 1-700-700-210 או מלא פרטים ונחזור אליכם:
חזרה לעמוד קודם