• השתלת שיער ללא צלקות - ד"ר גינזבורג
גלריות תמונות השתלות שיער - לפני ואחרי

השתלת שיער בגבות

 

השתלת גבות - לא רק עניין אסטטי

השתלת גבות או השתלת שיער בגבות כבר מזמן הפסיק להיות עניין אסטטי בלבד.
הגבות ממוקמות מעל העיניים ויש להן תפקיד חשוב לתקשורת לא מילולית ולהגנה על העיניים מפני זיעה הנוטפת מהמצח ולהגנה מפני נזקי טבע וסביבה כגון אבק, גשם, קרינת שמש ישירה וחדירת חרקים לעין. כבר בתרבויות עתיקות ייחסו חשיבות לטיפוח הגבות, כחלק בלתי נפרד מטיפוח הגוף והפנים. יש לזכור כי הגבות ממוקמות במיקום מרכזי בפנים, לכן נשים וגברים כאחד משקיעים בעיצוב הגבות שלהם.
 
הגבות מהוות מעין מסגרת לעיניים, הן חשובות למראה סימטרי ואסתטי, ואנשים הסובלים מהתקרחות בגבות או מנשירת שיער בגבות, עלולים לסבול מדימוי עצמי נמוך ומפגיעה בביטחון העצמי.  
 
כדאי לדעת כי לגבות תפקיד חשוב בתקשורת בין בני אדם, ניתן להזיז את הגבות באמצעות שרירי הפנים, וכך ניתן להביע רגשות שונים באופן לא מילולי כמו כעס, הפתעה, שמחה, ספקנות, תמיהה, קשב ועוד.
 

סיבות לנשירת שיער בגבות

לפני טיפול השתלת שיער בגבות חשוב לעבור אבחון מקצועי כדי להבין מה גרם לדילול או לנשירת השיער בגבות. הסיבה הנפוצה ביותר לנשירת שיער הגבות היא התקרחות, בעיקר אצל נשים, בעקבותיה שיער הגבות אינו צומח מחדש. מצב זה אידיאלי לביצוע השתלת שיער בגבות ולהשגת תוצאה מרהיבה.
 
סיבות נוספות להתקרחות או נשירה בגבות הן:
 
טראומה גופנית כתוצאה מתאונת דרכים, כוויות וכדומה.   
בעיות גנטיות וחוסר יכולת מולדת לגידול גבות.
מריטה כפייתית של שיער הגורמת לאובדן קבוע של שיער הגבות.
טיפולים רפואיים או כירורגיים הגורמים להתקרחות הגבות, כגון הקרנות, כימותרפיה, ניתוח להסרת גידול ועוד.
מחלות ובעיות בריאותיות הגורמות לנשירת שיער בגבות.
 

למי מתאים השתלת גבות?

השתלת גבות מתאימה לנשים ולגברים בכל הגילאים, הטיפול מומלץ למי ששיער הגבות שלו אינו צומח מחדש במשך לפחות שנה עד שנתיים. ההליך מתאים במיוחד למי שסובל מאיבוד חלקי או מלא של שיער הגבות.
 

פתרונות נוספים חוץ מהשתלת שיער בגבות

לאורך שנים ארוכות, לפני עידן ההשתלת גבות, נאלצו נשים וגם גברים שסבלו מבעיית התקרחות או נשירת שיער מוגברת בגבות להסתפק בפתרונות כמו איפור גבות קבוע או קעקועים. לטכניקות איפור קבוע או קעקוע קוסמטי לגבות יש חסרונות כמו שינוי בג

 

וון הגבות לאחר מספר שנים, מראה לא טבעי, סיכונים למחלות עור, דימומים וזיהומים. אם לא מבצעים את הטיפול בסטריליות עלולים להידבק במחלות קשות כמו צהבת, איידס ושחפת.
 

השתלת שיער בגבות - מהלך הטיפול

השתלת שיער בגבות מבצעים בהרדמה מקומית, הרופא מוציא במיומנות ובעזרת מכשיר ייעודי זקיקי שיער ממקום אחד, לרוב מהקרקפת, ומשתיל את זקיקי השיער בזהירות ובמיומנות בגבות. את השיער התורם להשתלה חשוב לקחת מאזורים בהם יש צמיחת שיער 
עדינה, המתאימה למאפייני שיער הגבות.
 
יש לבצע את הליך ההשתלה רק על ידי מטפל מוסמך ובעל כישורים טכניים ואמנותיים, במרפאה סטרילית ובאמצעות מכשור מתקדם וייעודי. חשוב לדעת כי רק רופא מומחה מסוגל לספק תוצאה של מראה טבעי ואסתטי, יש להשתיל את זקיקי השיער בתשומת לב מרבית ובזווית ובקשת הנכונה כדי להשיג את התוצאה הרצויה.
 
חשוב לתאם צפיות עם המטופל לפי התחלת הטיפול, רופא מומחה מכין תכנית מקדימה כדי לקבוע את תצורת הגבות בהתאם לדרישות המטופל, התכנון המקדים כולל קביעה של צפיפות השיער, זווית הגבה, כיוון שיער הגבות ואופן צמיחת השיער. יש לציין שהיות והשיער התורם נלקח מהקרקפת הוא מקבל את אותה תכונה של השיער באיזור התורם ולכן ממשיך לצמוח, כך שיש צורך ברוב המקרים לגזור את השיער שצמח בגבות במשך שנה שנתיים אבל לאחר תקופה השיער מקבל את התכונה של המקום בו צומח ולא יהיה צורך לגזור יותר.
 
את תוצאות הטיפול ניתן להתחיל לראות לאחר כשלושה חודשים, תוצאות מלאות יושגו לאחר כחצי שנה עד שמונה חודשים. במקרים רבים ההליך הטיפולי אורך כשלוש שעות, בהרדמה מקומית, במקרים מסוימים ניתן להסתפק בטיפול אחד, אם מעוניינים לעבות את שיער הגבות או לתקן א-סימטריה קלה, אפשר לחזור על טיפול נוסף. אחרי הטיפול עלולים לסבול מנפיחות קלה ומכאבים קלים החולפים מאליהם תוך זמן קצר.
 

השתלת שיער בגבות בקליניקה של ד"ר גינזבורג

ד"ר גינזבורג הוא מומחה עולמי בתחום רפואת העור והשיער, הוא מתמחה בתחום השתלות שיער למעלה מ-20 שנה.
צוות הקליניקה מונה טכנאיות מקצועיות ומנוסות, כולן עובדות עם ד"ר גינזבורג שנים רבות. בקליניקה יש חדר ניתוח גדול, סטרילי, מואר ומאובזר בציוד חדיש, האווירה במקום מרגיעה וניתן להאזין למוסיקת רקע. המטופל זוכה לתנאים נוחים ומושלמים, הוא יכול לצפות בטלוויזיה, להאזין לרדיו, לשתות ועוד.
 
השתלת שיער בקליניקה שלנו מבטיחה למטופל תוצאות מעולות ומשביעות רצון, בתנאים הנוחים ביותר, כל הטיפולים מבוצעים במקצועיות ובשיטות החדשניות ביותר בתחום.
 
השתלת שיער בגבות יכולה להביא לתוצאות מדהימות. הנכם מוזמנים לצפות בתמונות לפני ואחרי של השתלת גבות בקליניקה, על מנת להתרשם במו עיניכם מהמקצועית של צוות הקליניקה ומהתוצאה המעולות והמרשימות.
 
השתלת גבות תמונות לפני ואחרי 
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי


 

לייעוץ חינם חייג עכשיו: 1-700-700-210 או מלא פרטים ונחזור אליכם:
חזרה לעמוד קודם
לייעוץ חינם
חייג עכשיו: 1-700-700-210
או מלא את הטופס
שלח בקשה

אודות ד”ר גינזבורג

ד"ר אלכס גינזבורג הוא מומחה לרפואת עור ומנהל יחידת שיער והשתלות שיער ב"קלאס קליניק" בבית החולים ע"ש "שיבא", תל השומר. ד"ר גינזבורג מבצע השתלות שיער למעלה מ-17 שנים ועומד בראש צוות המונה רופאה נוספת וחמש אחיות העובדות עמו שנים רבות. הצוות המיומן עבר הכשרה מיוחדת בנושא השתלת שיער, משתתף בכנסים בינלאומיים ומעביר סדנאות לרופאים בתחום השתלות שיער בכל העולם. הצוות חבר בארגון בינלאומי של השתלות שיער ומידי שנה נוסע למדינות שונות, על מנת לרכוש ידע נוסף וחידושים שונים בתחום השיער.